Gjerdrum IL

Gruppestyrene

Gruppestyrene

Det er per i dag 9 aktive undergrupper i GIL som hver seg ledes av et styre. Styremedlemmene velges inn av årsmøtet hvert år.

Alpint/Hopp

Leder         Terje Løvstad 95897800 terje@outdoorsport.no
Kasserer Ubesatt    
Medlem Marianne Bjørtomt 90520585 marianne@tremiljo-prosjekt.no
Medlem Morten Pettersen 41606588 akobb@online.no

 

Fotball

Leder Per-Egil Moseng 97026936 peregil@pemrad.no
Kasserer Siri-Anne Mørk Hansen   kasserer@gilfotball.no
Medlem Stein Bergstrand 98232518 sbergs@me.no
Medlem Kjell Sand 95074645 kjell.sand@subaru.no
Medlem Jon Wøllo    
Medlem Linda T. Mork 93634328 lindatm@skedsmo.kommune.no
Medlem Marit Aadnøy 48077996 marit.aadnoy@int-messe.no
Medlem Tore Bjørnsengen    
Medlem  Birgitte S. Bakken    

Håndball

Leder       Inge Sveen 90937287 inge@myrdahl-sveen.no
Kasserer Camilla Engelstad    
Medlem Terje Skovly 99261166 ts@roaf.no
Medlem Espen Stovnmo    
Medlem Gry Flingtorp 92443022 gry.flingtorp@gmail.com
Medlem Anita Grue    
Medlem  Jens Sveen 47615119 jens_sveen@hotmail.com
Medlem Atle Olausen 95200797 atle@olausen.org
Medlem Edel C. Skjøldt 90985180 dudel@online.no
Medlem/Ungdomsrepr. Karl-Oskar O. Bentzen, Anna Lystad og Aurora Flingtorp    

Idrettsskolen

Leder       Ikke besatt    
Kasserer Ikke besatt    
Medlem Tom Puntervoll Pedersen 92897897 topunt@me.com
Medlem Terje Sørum 997 45 884  
Medlem Roar Petajamaa 46494000 roar@petajamaa.no

Langrenn

Leder Steinar Hagen ( 938 50 288 stei-hag@online.no
Nestleder Ingebjørg Nytrøen 95559185 nytroen74@hotmail.com
Kasserer Jessica Bengtsson 48134391 jessica.bengtsson@me.com
Medlem Thomas Grue 48297500 thgrue@online.no
Medlem Lars Erik Fagerheim 41275357 post@kuldemontorene.no
Medlem Øystein Rapp   oystein.rapp@gmail.com
Medlem Bjørn Ingvar Jensen 92850649 bjorn@original.no

Skiskyting

Leder   Anne Britt Fagerli 91694063 anneb.fagerli@gmail.com
Nestleder Trine Nygaard 40173182 trine.nygaard@norwegian.com
Kasserer Ubesatt    
Medlem  Stian Bertheussen    
Medlem Kristoffer Sørli    

Trim

Leder Turid L. Framnes 95153894 turfram@skedsmo.kommune.no
Kasserer Kari Ulsaker 93828608 kari.r.ulsaker@gmail.com
Medlem Reidun F. Rygg 40414535 rf-rygg@online.no
Medlem Vibeke Glorvigen   vibeke.glorvigen@gjerdrum.kommune.no

Innebandy

Leder Trond Karterud 91391514 tekarterud@gmail.com
Kasserer

Ubesatt

   
Medlem Linn Sæthre    
Medlem Lars Halvorsen 98644718 lars@firestudio.no

Taekwondo

Leder Jason Davidson 90716419 jasondavidson1972@yahoo.com
Kasserer Merete Rødsjø 46896720 merroed@online.no
Medlem Mette Gjertsen    

Sykkel/Freeride

Leder Jarle Kleppan 91712524 jkleppan2@gmail.com

 

 

 Brådalsgutua 10

2022 Gjerdrum

Epost: dagligleder@gil.no

Tlf. 977 15 115
 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products