Gjerdrum IL

Gruppestyrene

Gruppestyrene

Det er per i dag 9 aktive undergrupper i GIL som hver seg ledes av et styre. Styremedlemmene velges inn av årsmøtet hvert år.

Alpint/Hopp

Leder         Terje Løvstad 95897800 terje@outdoorsport.no
Kasserer Hilde Torper 97879542 hilde@humanaregnskap.no
Medlem Hans Petter Løvberg 93040933  
Medlem Marianne Bjørtomt 90520585 marianne@tremiljo-prosjekt.no
Medlem Morten Pettersen 41606588 akobb@online.no

 

Fotball

Leder Per-Egil Moseng 97026936 peregil@pemrad.no
Nestleder Ole Petter Bjerke 48100858 ole.bjerke@wuerth.no
Kasserer Siri-Anne Mørk Hansen   kasserer@gilfotball.no
Medlem Stein Bergstrand 98232518 sbergs@me.no
Medlem Kjell Sand 95074645 kjell.sand@subaru.no
Medlem Jon Wøllo    
Medlem Linda T. Mork 93634328 lindatm@skedsmo.kommune.no
Medlem Marit Aadnøy 48077996 marit.aadnoy@int-messe.no

Håndball

Leder       Inge Sveen 90937287 inge@myrdahl-sveen.no
Kasserer Bente Sofie Vraalsen 91604443 bente@dineokonomer.no
Medlem Terje Skovly 99261166 ts@roaf.no
Medlem Gry Flingtorp 92443022 gry.flingtorp@gmail.com
Medlem Øivind Andersen 95056959 andoiv@jbv.no
Medlem  Jens Sveen 47615119 jens_sveen@hotmail.com
Medlem Atle Olausen 95200797 atle@olausen.org
Medlem Edel C. Skjøldt 90985180 dudel@online.no

Idrettsskolen

Leder       Ikke besatt    
Kasserer Ikke besatt    
Medlem Tom Puntervoll Pedersen 92897897 topunt@me.com
Medlem Terje Sørum 997 45 884  
Medlem Roar Petajamaa 46494000 roar@petajamaa.no

Langrenn

Leder Steinar Hagen (interim) 938 50 288 stei-hag@online.no
Nestleder Ingebjørg Nytrøen 95559185 nytroen74@hotmail.com
Kasserer Jessica Bengtsson 48134391 jessica.bengtsson@me.com
Medlem Thomas Grue 48297500 thgrue@online.no
Medlem Einar Gundersen 92263314 Einar.Gundersen@meny-ultra.no
Medlem Øyvind Ørbeck 90023136 oyvind.orbeck@bdo.no
Medlem Bjørn Ingvar Jensen 92850649 bjorn@original.no

Skiskyting

Leder   Rune Eriksen 92800800 rune.eriksen@norwegianbroker.no
Nestleder Trine Nygaard 40173182 trine.nygaard@norwegian.com
Kasserer Anne-Britt Fagerli 91694063 anneb.fagerli@gmail.com
Medlem Richard Hynne 90935972 richard@hca-revisjon.no
Medlem  Stian Bertheussen    
Medlem Kristoffer Sørli    

Trim

Leder Turid L. Framnes 95153894 turfram@skedsmo.kommune.no
Kasserer Kari Ulsaker 93828608 kari.r.ulsaker@gmail.com
Medlem Reidun F. Rygg 40414535 rf-rygg@online.no

Innebandy

Leder Janne Rydgren 99223805 JanneSandvik.Rydgren@wuerth.no
Kasserer

Trude Schaub-Petersen

48269955 trude.schaub.petersen@gmail.com
Medlem Linn Sæthre    
Medlem Bjørn Mellum 90708408 bmellum.mellum@gmail.com
Medlem Lars Halvorsen 98644718 lars@firestudio.no

Taekwondo

Leder Jason Davidson 90716419 jasondavidson1972@yahoo.com
Kasserer Merete Rødsjø 46896720 merroed@online.no
Medlem Evy Skar 93400506 evyskar@gmail.com

Sykkel/Freeride

Leder Jarle Kleppan 91712524 jkleppan2@gmail.com

 

 

 Brådalsgutua 10

2022 Gjerdrum

Epost: dagligleder@gil.no

Tlf. 977 15 115
 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products