Gjerdrum IL

Gruppestyrene

Gruppestyrene

Det er per i dag 9 aktive undergrupper i GIL som hver seg ledes av et styre. Styremedlemmene velges inn av årsmøtet hvert år.

Alpint/Hopp

Leder         Petter Amundsen 922 04 611 fysioamundsen@hotmail.com
Kasserer Roar Mork 934 48 950 roar.mork@bring.com
Medlem Ragnhild Langerud 924 56 288  
Medlem Lars Halvorsen   lars@firestudio.no

 

Fotball

Leder Per-Egil Moseng 97026936 peregil@pemrad.no
Kasserer Karl Henrik Nordbakken   kasserer@gilfotball.no
Medlem Stein Bergstrand 98232518 sbergs@me.no
Medlem Kjell Sand 95074645 kjell.sand@subaru.no
Medlem Jon Wøllo    
Medlem Linda T. Mork 93634328 lindatm@skedsmo.kommune.no
Medlem Fay Nina Mjøen    
Medlem Tore Bjørnsengen    
Medlem  Birgitte S. Bakken    

Håndball

Leder       Gry Flingtorp 92643022 gry.flingtorp@gmail.com
Kasserer Camilla Engelstad    
Medlem Espen Stovnmo    
Medlem Anita Grue    
Medlem  Jens Sveen 47615119 jens_sveen@hotmail.com
Medlem Berit L. Berntzen    
Medlem Edel C. Skjøldt 90985180 dudel@online.no
Medlem/Ungdomsrepr. Karl-Oskar O. Bentzen    

Idrettsskolen

Leder       Nina S. Wear 922 98 543 ninaswear@gmail.com
Kasserer Alf S. Dalum 482 04 930 alf.seljenes.dalum@gmail.com
Medlem Terje Sørum 997 45 884 te_sorum@yahoo.no

Langrenn

Leder Steinar Hagen  938 50 288 stei-hag@online.no
Kasserer Jani Budilski 45448216  
Medlem Jessica B. Bergstrand 48134391  
Medlem Lars Erik Fagerheim 41275357 post@kuldemontorene.no
Medlem Øystein Rapp   oystein.rapp@gmail.com
Medlem Bjørn Ingvar Jensen 92850649 bjorn@original.no

Skiskyting

Leder   Anne Britt Fagerli 91694063 anneb.fagerli@gmail.com
Nestleder Trine Nygaard 40173182 trine.nygaard@norwegian.com
Kasserer Anne Britt Fagerli 91694063 anneb.fagerli@gmail.com
Medlem Kristoffer Sørli    

Trim

Leder Turid L. Framnes 95153894 turfram@skedsmo.kommune.no
Kasserer Kari Ulsaker 93828608 kari.r.ulsaker@gmail.com
Medlem Reidun F. Rygg 40414535 rf-rygg@online.no
Medlem Vibeke Glorvigen   vibeke.glorvigen@gjerdrum.kommune.no

Innebandy

Leder Trond Karterud 91391514 tekarterud@gmail.com
Kasserer

Bente Karterud

922 52 080 bentelisekarterud@hotmail.com
Medlem Linn Sæthre    

Taekwondo

Leder Jason Davidson 90716419 jasondavidson1972@yahoo.com
Kasserer Merete Rødsjø 46896720 merroed@online.no
Medlem Mette Gjertsen   mette.gjertsen@gmail.com

Sykkel/Freeride

Leder Ubesatt inntil videre    

 

 

 Brådalsgutua 10

2022 Gjerdrum

Epost: dagligleder@gil.no

Tlf. 977 15 115
 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift