Gjerdrum IL

Hovedstyret

Hovedstyret

Hovedstyret velges av årsmøtet årlig og består av styret pluss de respektive gruppelederne. Styret består av de rollene merket med grønt nedenfor.

Sportslig koordinator står oppført i oversikten nedenfor, men er ikke formelt del av styret og hovedstyret. Rollen rapporterer til styret og stiller i møter der ved behov.

Rolle Navn Tlf.nr Epost
Styreleder

Kristin Hessen

908 74 208

kehessen@gmail.com

Nestleder

Per Eklund

484 71 085

peeklund@broadpark.no
Styremedlem Karl Arne Johannessen 908 95 075

karlarne.johannessen@online.no

Controller Monica W. Freihow 995 52 529 kasserer@gil.no
Hovedkasserer Ole-Anders Tangen 415 21 035 oatangen@online.no
Sportslig koordinator Kristen Elstad*

922 03 895

kristen.elstad@bdo.no

Barneansvarlig Pål David Grønning

913 83 638

pal.david@online.no

Ungdomsrepr. Emilie Johanne Hagen 954 41 650

emilie.johanne@hotmail.com

Ungdomsrepr. Ole Einar Borgaard 950 80 119 oeb99@hotmail.no
Leder Alpint/Hopp Petter Amundsen

922 04 611

fysioamundsen@hotmail.com

Leder Fotball Per-Egil Moseng

970 26 936

peregil@pemrad.no
Leder Håndball Inge Sveen

909 37 287

inge@myrdahl-sveen.no
Leder Idrettsskolen Nina S. Wear

922 98 543

ninaswear@gmail.com
Leder Langrenn Steinar Hagen  938 50 288 stei-hag@online.no
Leder Skiskyting Anne Britt Fagerli 916 94 063 anneb.fagerli@gmail.com
Leder Trim Turid L. Framnes 951 53 894 turfram@skedsmo.kommune.no
Leder Innebandy Trond Karterud 913 91 514 tekarterud@gmail.com
Leder Taekwondo Jason Davidson 907 16 419 jasondavidson1972@yahoo.com
Leder Sykling      


 

 

 

 Brådalsgutua 10

2022 Gjerdrum

Epost: dagligleder@gil.no

Tlf. 977 15 115
 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift