Gjerdrum IL

Hovedstyret

Hovedstyret

Hovedstyret velges av årsmøtet årlig og består av styret pluss de respektive gruppelederne. Styret består av de rollene merket med grønt nedenfor.

Rolle Navn Tlf.nr Epost
Styreleder

Kristin Hessen

908 74 208

kehessen@gmail.com

Nestleder

Per Eklund

484 71 085

peeklund@broadpark.no
Styremedlem Karl Arne Johannessen 908 95 075

karlarne.johannessen@online.no

Controller Monica W. Freihow 995 52 529 kasserer@gil.no
Hovedkasserer Ole-Anders Tangen 415 21 035 oatangen@online.no
Barneansvarlig Ann-Magrit Korsvold

980 04 127

annmagrit@gmail.com

Barneansvarlig Kirsten Fiskum

930 59 211

kfiskum@yahoo.no

Ungdomsrepr. Emilie Johanne Hagen 954 41 650

emilie.johanne@hotmail.com

Ungdomsrepr. Ole Einar Borgaard 950 80 119 oeb99@hotmail.no
Leder Alpint/Hopp Terje Løvseth

958 97 800

terje@outdoorsport.no
Leder Fotball Per-Egil Moseng

970 26 936

peregil@pemrad.no
Leder Håndball Inge Sveen

909 37 287

inge@myrdahl-sveen.no
Leder Idrettsskolen Ikke besatt

 

 
Leder Langrenn Steinar Hagen (interim) 938 50 288 stei-hag@online.no
Leder Skiskyting Rune Eriksen 928 00 800 rune.eriksen@norwegianbroker.no
Leder Trim Turid L. Framnes 951 53 894 turfram@skedsmo.kommune.no
Leder Innebandy Janne Rydgren 992 23 805 JanneSandvik.Rydgren@wuerth.no
Leder Taekwondo Jason Davidson 907 16 419 jasondavidson1972@yahoo.com
Leder Sykling Jarle Kleppan  

jkleppan2@gmail.com


 

 

 Brådalsgutua 10

2022 Gjerdrum

Epost: dagligleder@gil.no

Tlf. 977 15 115
 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products